Intencje Mszalne

Z mojej inicjatywy od 5.05.2019 r. do 5.05.2020 roku Ojcowie Franciszkanie z Niepokalanowa, codziennie w trakcie Mszy świętej o godzinie 6.30 ( w niedziele o 7.00) będą modlić się we wszystkich intencjach czcicieli Sługi Bożego Mateusza Talbota, które noszą w sercu.


Jeżeli zmagasz się z nałogiem, ktoś z najbliższych jest uzależniony, prosisz Mateusza Talbota o orędownictwo w swoich sprawach, wiedz, że przez cały rok, codziennie Twoje intencje będą powierzane Bogu w Eucharystii.


W zamian proszę o modlitwę w intencji beatyfikacji Sługi Bożego Mateusza Talbota. Na pewno będzie wdzięczny, i z nieba będzie orędował za nami wszystkimi w naszych intencjach.


Modlitwa o beatyfikację Sługi Bożego Mateusza Talbota


Boże, Ty w swoim słudze Mateuszu Talbocie dałeś nam wspaniały przykład zwycięstwa nad nałogiem, gorliwego wypełniania obowiązków i głębokiej czci Najświętszego Sakramentu. Spraw, aby jego życie, wypełnione modlitwą i pokutą, dodawało nam odwagi, tak byśmy podejmowali własne krzyże i naśladowali naszego Zbawiciela, Jezusa Chrystusa. Który żyje i króluje na wieki wieków.

Ojcze, jeśli jest Twoją wolą, by Sługa Boży Mateusz Talbot został wyniesiony przez Kościół do chwały ołtarzy, daj nam poznać moc jego wstawiennictwa dzięki łaskom, jakich nam udzielisz przez jego przyczynę. Amen.
 

Za zgodą Kurii Biskupiej Warszawsko-Praskiej z dnia 20.03.2019 r. 
Nr 374(K)2019 
(do prywatnego odmawiania)
 


"Przede wszystkim muszę wziąć pod uwagę interes duszy"
Czcigodny Sługa Boży Mateusz Talbot