Materiały o Słudze Bożym Mateuszu Talbocie

Od kilku lat przygotowuję i kolportuję materiały (obrazki, życiorysy, medaliki) związane ze Sługą Bożym Mateuszem Talbotem.

Oto kilka z wielu miejsc, gdzie do tej pory trafiły przygotowane przeze mnie materiały.

2017 r.

Fatima

Dzięki pomocy wydawnictwa Rajmedia bezpłatne  materiały o Słudze Bożym Mateuszu Talbocie dostępne były w trakcie XXV Spotkań Trzeźwościowych w Licheniu w dniach 28-30.07.2017r.

 

W dniu 14 czerwca obrazki z modlitwą o beatyfikację Sługi Bożego Mateusza Talbota otrzymał były Nuncjusz Apostolski Arcybiskup Józef Kowalczyk.
 

W pierwszy czwartek czerwca (1.06.2017r.) w Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Płocku w trakcie wieczornego czuwania modlitewnego w intencji osób uzależnionych rozdawane były materiały dotyczące Sługi Bożego Mateusza Talbota. Serdeczne podziękowania dla Ks. Rektora Andrzeja Pieńdyka. Zapraszam do słuchania nabożeństw z Sanktuarium za pośrednictwem strony Katolickiego Radia Płock.

Medjugorie

Pustelnia i grób św. Charbela w Libanie

Norwegia

2016 r.


Broszurki o Słudze Bożym Mateuszu Talbocie w Zakładach Karnych 
w Raciborzu i Jastrzębiu Zdroju. Akcja Stowarzyszenia Exodus.

Broszurki o Słudze Bożym Mateuszu Talbocie i obrazki z modlitwą o jego beatyfikację u grobu Św. Stanisława Papczyńskiego w Górze Kalwarii

Broszurki o Mateuszu Talbocie na Pieszej Pielgrzymce 
Diecezji Płockiej w Intencji Trzeźwości Narodu

2015r.

Niepokalanów

Łowicz

Licheń

Toruń

Materiały o Słudze Bożym Mateuszu Talbocie na XXIII Ogólnopolskim Spotkaniu Trzeźwościowym w Licheniu "Pomaganie Pomaga" 24-26.07.2015 r.

2014r.

Obrazki z modlitwą o beatyfikację Mateusza Talbota na Litwie 

 

"Przede wszystkim muszę wziąć pod uwagę interes duszy"
Czcigodny Sługa Boży Mateusz Talbot