Materiały o Słudze Bożym Mateuszu Talbocie

Od kilku lat przygotowuję i kolportuję materiały (obrazki, życiorysy, medaliki) związane ze Sługą Bożym Mateuszem Talbotem.

Oto kilka z wielu miejsc, gdzie do tej pory trafiły przygotowane przeze mnie materiały.

2018 r.

 

Dzięki pomocy księdza Mateusza obrazki z modlitwą o beatyfikacje
Sługi Bożego Mateusza Talbota i jego życiorysy pojechały na Ukrainę.


W dniach 20-21 lutego odbyła się się wiosenna sesja Diecezjalnych Duszpasterzy Trzeźwości i Zakonnych Referentów Trzeźwości w Wyższej Szkole Kultury Społecznej i Medialnej w Toruniu. Wszyscy Duszpasterze Trzeźwości otrzymali w trakcie sesji pakiet materiałów zachęcających do zapoznania się z postacią Sługi Bożego Mateusza Talbota.

Spotkanie w Schronisku im. św. Brata Alberta w Inowrocławiu.

Obrazki ze Sługą Bożym Mateuszem Talbotem 
w Ziemi Świętej, Jordanii i Izraelu.

 

2017 r.
 

Godzina Łaski w Sanktuarium Św. Ojca Pio w Warszawie. Zabrałem ze sobą i zostawiłem życiorysy Sługi Bożego Mateusza Talbota dla parafian.


Moje obrazki w języku angielskim i medaliki ze Sługą Bożym Mateuszem Talbotem dotarły na początku grudnia do parafii Najświętszego Serca Pana Jezusa i Św. Franciszka w Manchesterze (Anglia).

 

W dniu 27 października udałem się do grobu błogosławionego księdza Jerzego Popiełuszki. Zostawiłem także materiały o Słudze Bożym Mateuszu Talbocie.

W dniu 25 września moje materiały o Słudze Bożym Mateuszu Talbocie dotarły do kaplicy seminaryjnej Świętego Bazylego w Methuen, Massachusetts, USA.

W dniu 24 września uczestniczyłem w parafialnym odpuście w Sanktuarium Św. Ojca Pio. Zabrałem ze sobą obrazki z modlitwą o beatyfikację Sługi Bożego Mateusza Talbota dla przybyłych parafian.


U grobu Św. Ojca Stanisława Papczyńskiego

Fatima

Dzięki pomocy wydawnictwa Rajmedia bezpłatne materiały o Słudze Bożym Mateuszu Talbocie dostępne były w trakcie XXV Spotkań Trzeźwościowych w Licheniu w dniach 28-30.07.2017r.

Obrazki i medaliki ze Sługą Bożym 
Mateuszem Talbotem na Pieszej Pielgrzymce Diecezji Płockiej 
z Bieżunia do Niepokalanowa

W dniu 14 czerwca obrazki z modlitwą o beatyfikację Sługi Bożego Mateusza Talbota otrzymał były Nuncjusz Apostolski Arcybiskup Józef Kowalczyk.


 

W pierwszy czwartek czerwca (1.06.2017r.) w Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Płocku w trakcie wieczornego czuwania modlitewnego w intencji osób uzależnionych rozdawane były materiały dotyczące Sługi Bożego Mateusza Talbota. Serdeczne podziękowania dla Ks. Rektora Andrzeja Pieńdyka. Zapraszam do słuchania nabożeństw z Sanktuarium za pośrednictwem strony Katolickiego Radia Płock.

Medjugorie

Pustelnia i grób św. Charbela w Libanie

Norwegia

2016 r.


Broszurki o Słudze Bożym Mateuszu Talbocie w Zakładach Karnych 
w Raciborzu i Jastrzębiu Zdroju. Akcja Stowarzyszenia Exodus.

Broszurki o Słudze Bożym Mateuszu Talbocie i obrazki z modlitwą o jego beatyfikację u grobu Św. Stanisława Papczyńskiego w Górze Kalwarii

Broszurki o Mateuszu Talbocie na Pieszej Pielgrzymce 
Diecezji Płockiej w Intencji Trzeźwości Narodu

 

2015r.
 

Niepokalanów

Łowicz

Licheń

Toruń

Materiały o Słudze Bożym Mateuszu Talbocie na XXIII Ogólnopolskim Spotkaniu Trzeźwościowym w Licheniu "Pomaganie Pomaga" 24-26.07.2015 r.
 

2014r.
 

Obrazki z modlitwą o beatyfikację Mateusza Talbota na Litwie 

 

"Przede wszystkim muszę wziąć pod uwagę interes duszy"
Czcigodny Sługa Boży Mateusz Talbot